Pies GlowCildiniz Işıldasın

Yaşlanma Karşıtı

Yaşlanma karşıtı Anti Aging Set, 4 haftalık düzenli kullanım sonunda cildin toparlanmasını ve hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildin gençleşmesini sağlar. Haftalık kullanım ile cilt gözeneklerinizi sıkılaştırarak temiz ve aydınlık bir görünüme kavuşun!

Leke Giderici

Uzak Doğu’nun mucizevi etkileri ve yoğun C vitamini bir arada. Bariyer görevi üstlenerek cildi dış etkenlere karşı koruyan Anti Spot Set, dört haftalık düzenli kullanım sonrasında koyu renk lekelerde gözle görülür bir açılma sağlar, yaşlılık lekeleri ile savaşır.

Gündelik Temizlik

Günlük cilt bakımınız için kullanabileceğiniz Face Care Set cildinizi ölü hücrelerden arındırarak daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Otuz günlük düzenli bir kullanım sonucunda cildiniz nem dengesini kazanır, cilt tonunuz eşitlenir.

Pies GlowHikayemiz 2020’nin sonlarına doğru başladı.

Güzelliğe olan inancımız daha iyi bir dünya, daha iyi bir hayat ve daha iyi bir cilt için bize ilham kaynağı oldu. Güzelliğin yalnızca iyi bir yüzden ibaret olmadığı biliyor asıl güzelliğin içten gelen bir iyilik olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız malzemenin doğal dengeyi bozmamasına özen gösteriyoruz. Her cilt tipini göz önüne alarak hazırladığımız ürünlerimiz için dünyanın çeşitli bölgelerinden ham maddeleri topluyoruz.

Hakkımızda Banner 3
Hakkımızda Banner 1
Pies Glow

İçten gelen bir güzelliğin değişim gücüne inanıyoruz!

Pies GlowGüzelliğin sırrını sizlerle paylaşıyoruz.

Yaşımız kaç olursa olsun temiz, sıkı ve aydınlık bir cilt hepimizin istediği. Bu nedenle ürünlerimizin temeli yaşlanma karşıtı, leke giderici ve günlük temizlik olarak hazırladık. Amacımız her cilt tipine uygun bakım ürünleri ile güzelliğin değişimi insanlara ulaştırmak. Bu amaçla hedefimiz ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırarak, dünyanın her yerine ulaşmaktır. 

Anti-Aging Set ile karşılaştığımda bir kere denemeden ne kaybederim dedim. İyi ki demişim! Haftada 1 kere kullanıyorum ve inanılmaz bir fark var. Gözeneklerim sıkılaştı, cildim parlak ve gergin bir hal aldı.

Sevgi Aksu

Kızım 16 yaşında ve cilt problemleri yaşıyor. Yüzünde çok fazla siyah nokta ve sivilce var. Face Care Seti sipariş verdim. Şimdi her akşam yüzünü onunla temizliyor ve lekelerinde belirgin bir açılma oldu.

Cansu Özkan

İstanbulda yaşıyorum ve günde 10 saat çalışıyorum. İşim gereği sürekli makyaj yapmak zorundayım ve cildim yağlı olduğu için makyajı kabul etmiyor. Ne kadar pudra kullansamda birkaç saat sonra cildim yağlanmaya ve makyajı kusmaya başlıyor. Bu soruna çözüm bulmak için Anti-Spot Seti sipariş verdim. Açıkçası ilk başta kutunun güzelliği beni büyüledi. Özenle hazırlanan bir ürün olduğunu daha kullanmadan belli etmişlerdi. Önerilen kullanım haftada minimum 1 kere ama ben haftada 2 kere kullanmayı tercih ettim ve bir sorunla karşılaşmadım. Cildimi makyajdan arındırdıktan sonra maskeyi uygulayıp sonra da kutudan çıkan nemlendiriciyle kapanışı yapıyorum. İnanılmaz bir his. Cildim nemli ve doğal bir parlaklıkta oluyor. İlk iki haftanın sonunda cilt rengimde de bir eşitlik oldu. Şu an yağlanma problemim geçmedi ama artık gün içinde cildim daha temiz ve gece uyurken cildimin yenilendiğini hissediyorum.

Destina Turan
X